Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Niedźwiedź

Niedźwiedź, zachodniopomorskie

  • 179 000 zł
  • 1 034 m²
  • 173,11 zł/m²

Zdjęcie

Ania

Skontaktuj się

Działka budowlana Niedźwiedź

Niedźwiedź, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

179 000 zł

1 034 m²

173,11 zł/m²

Działka budowlana Niedźwiedź

Zaktualizowane: 12 maja 2026

179 000 zł 1 034 m² 173,11 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 179 000 zł (173,11 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 034 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 33m; szerokość: 31m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka z wydanym pozwoleniem na budowę gotowy projekt można budować od razu piękna spokojna cicha okolica super dojazd i bliskość do Szczecina wymarzone miejsce do zamieszkania z rodziną W granicy działki skrzynka ZK.

Agent

Ania

533 750...

533 750 149

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ania

533 750...

533 750 149

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: